Cennet Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Cennet Forum Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Ara. 16 2010, 09:56
Paz Tem. 04 2010, 00:56
Paz Haz. 27 2010, 03:20
Paz Mart 07 2010, 14:44
Çarş. Kas. 04 2009, 22:00
C.tesi Eyl. 26 2009, 23:54
C.tesi Eyl. 19 2009, 19:39
Paz Ağus. 16 2009, 18:53
Cuma Tem. 31 2009, 17:26
Salı Tem. 21 2009, 11:17

Konu Başlığı
mantıklı ama cevapsız sorular =)
Konun Puanı
Nerdeyim?Cennet Gibi Forum :: Eğlence & Hobiler :: Eğlence
Gözle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
GoogLe
Moderatör
Moderatör
1 2
3 4

Üye Bilgileri Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 28/10/08 Mesaj Sayısı : 15 Nerden : Mi?-Bilmem :) İş/Hobiler : Sence? Lakap : Yok Ki :)
mantıklı ama cevapsız sorular =) Vide
MesajKonu: mantıklı ama cevapsız sorular =) mantıklı ama cevapsız sorular =) EmptyPtsi Ara. 08 2008, 13:47

Neden bozulan otobüsün yolculari bizim otobüsümüze aktarildiginda onlara mültecilermis

gibi bakariz?

* Neden her gördügümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalisiriz? Millet olarak dünyada

kaybolma kompleksimiz mi vardir?

* Neden insanlar birbirlerine sarilinca saga-sola sallanirlar?

* Neden ögrenciler ilkögretimin besinci sinifina kadar ögretmene "ögretmenim" diye

seslenirken altıncı sinifta bir anda "hocam" diye seslenmeye baslarlar?

* Neden sinavlarda "4 yanlis bir dogruyu götürür" seklinde bir uygulama ile ögrenciler

cezalandirilirlarda; "4 dogru bil, bir dogru da bizden" seklinde bir kampanya baslatilip

zekaya ve riske girme cesaretine ödül verilmez?

* Neden insanlar kapali bir alandan yagmur yagan alana çikinca kafalarini egerler? Yagmura

duyulan saygidan midir yoksa ondan tirstigimiz için midir?

* Neden dükkanini kapatip giden esnaf, kapiya "10 dakika sonra dönücem" yazar, ne

zaman gittigini nasil anlarız

* Televizyona çikan insanlar neden kendilerini Türkiye'deki bütün insanlarin izledigini

sanirlar? Örn: Su anda 70 milyon kisi bizi izliyor...

* Dügünlerde neden "Dom Dom Kursunu" ile göbek atilmaktadir. "Bir avci vurdu beni, bin

avci beni yedi" gibi sözler esliginde kendinden geçen baska milletler var midir?

* Neden bazi kizlarimiz sirin bir hayvancagiz gördüklerinde "inanmiyorum!" derler,

inanilmayacak olan nedir?

* Cumartesi ve Pazartesi'nin neden kendi isimleri yoktur?

* Dolmuslardaki fiyat tarifesinde "en kisa mesafe" neden "indi-bindi" olarak tabir edilir?

Önce inilip sonra mi binilir? Bir terslik yok mudur?

* Bir programi kurarken neden "kabul ediyorum" ya da "kabul etmiyorum" seçenekleri

vardir? O kadar parayi bayilip bir bilgisayar programi satin aldiktan sonra"kabul etmiyorum"

seçenegini isaretleyen bir takim saf kisiler mevcut mudur?

* Bulmacalarda boru sesinin karsiligi neden hep "ti"dir? Bulmacalari hazirlayan arkadaslar

hiç "ti" diye ses çikaran

boru görmüsler midir?

* Ipana 7 reklamindaki kiza "Ne zamandan beri Ipana 7 kullaniyorsun?" diye soran doktor,

Ipana 7'nin yeni bir ürün olduğunu ve reklamdan sadece bir kaç gün önce piyasaya çiktigini

bilmemekte midir?

* Neden futbol takimi olan Ajax"Ayaks" diye okunur da temizlik ürünü Ajax "Ajaks" diye

okunur?

* Neden ilanlarda "doktordan temiz araba" diye yazilir? Hipokrat yemininde"arabami temiz

kullanacagim" seklinde bir madde mi vardir?
Detaylı Mesaj Bilgileri
Mesaj No: 486
Mesajın Ana Konusu:mantıklı ama cevapsız sorular =)
Gönderilme Tarihi:Ptsi Ara. 08 2008, 13:47
Bu Mesajı Şikayet Et:
GoogLe Kullanıcısının İmzası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası
FORUMUMUZDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR
1 - Arama Yapmadan Konu Açmayın.
2 - Mesaj Yazarken Başlıklar Konularla Alakalı Olmalır.
3 - Konularımızı Alakalı Başlıklar Altında Açalım.
4 - Aynı Konuya Ard Arda Mesaj Atmayın(flood Yapmayın)
5 - Bu Kurullara Uymamakta Israr Edenler Siteden Belirli Bir Süreliğine Yada Tamamen Uzaklaştırılır.