Cennet Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Cennet Forum Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Ara. 16 2010, 09:56
Paz Tem. 04 2010, 00:56
Paz Haz. 27 2010, 03:20
Paz Mart 07 2010, 14:44
Çarş. Kas. 04 2009, 22:00
C.tesi Eyl. 26 2009, 23:54
C.tesi Eyl. 19 2009, 19:39
Paz Ağus. 16 2009, 18:53
Cuma Tem. 31 2009, 17:26
Salı Tem. 21 2009, 11:17

Konu Başlığı
Paragon Partition Manager 8.5 ProfessionaL [Vista UyumLu] FULL
Konun Puanı
Nerdeyim?Cennet Gibi Forum :: Dowland :: Program Dowland
Gözle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
esti
Web-Admin
Web-Admin
1 2
3 4

Üye Bilgileri Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 280 Nerden : gelcenmi İş/Hobiler : ögrenci Lakap : yok
Paragon Partition Manager 8.5 ProfessionaL [Vista UyumLu] FULL Vide
MesajKonu: Paragon Partition Manager 8.5 ProfessionaL [Vista UyumLu] FULL Paragon Partition Manager 8.5 ProfessionaL [Vista UyumLu] FULL EmptyCuma Ara. 12 2008, 13:11

Paragon Partition Manager 8.5 ProfessionaL [Vista UyumLu] FULL A29ah0
Tanıtım:
Yazilim, sabit disklerin yedegini alarak, tüm sürücülerin bölme islemini sorunsuz ve %100 eksiksiz olarak yapmaktadir. Bununla yetinmeyen yazilim, sabit diskleri optimize ederek süratli ve dengeli çalismasini saglamaktadir. Bölme islemini veri kaybi olmadan ve tamamen isletim sisteminden izole ederek yapmaktadir.

Her bilgisayar sahibi sabit disk yönetiminin bir göreviyle er ya da geç karsilasir. Kullanicilar çogu zaman bilgisayarlarini yeniden kurmak zorunda kaldiklarinda, isletim sistemi dahil tüm veri ve yazilimlarini tek tek kurmaktadirlar. Bazi sirketler bu is için yazilim gelistirseler de çogu zaman tam ve verimli sonuca ulasmak mümkün olmamaktadir. Yedekleme yazilimlarinda veriler, kurulumda bulunan sistem yazilimlari, sonradan kurulan yazilimlar ve diger yardimci yazilimlarda kayiplar meydana gelmekte, bu ise kullanici için bu yazilimlari tekrar kurma anlamina gelmektedir. Sonuçta böyle yazilimlar sadece bilgisayari kurarken kurulumda harcanan zamani kisaltmaktan baska kullaniciya bir sey saglamamaktadir.

Peki ya bilgisayar kurulduktan sonra kullanici sabit diski bölme zorunlulugu duyarsa? Yeni kurulan bir bilgisayarda tüm yazilimlar kurulu bir durumda yedek alma ihtiyaci duyar ve bunu % 100 kayipsiz yapacak bir yazilima ihtiyaci varsa?

Yazilim, disk kaynaklarini optimum bir sekilde tahsis etmekte, bilgisayarinizda isletim sistemlerini etkili bir sekilde yönetmektedir. Bölme isleminde kullaniciya yol gösteren sihirbazlar kolaylik saglamakta, güvenilir bir sekilde sabit diski, bir vaya birkaç sabit disk yönetimi seklinde bölmektedir. Yazilim sabit disk büyüklügünü optimize ederek daha iyi ve verimli bir sabit disk kullanilmasini saglamaktadir. Bölme islemini veri kaybi olmadan yapmaktadir. Bootable cd ile bozulmus isletim sistemini tamir edebilmektedir.

ÖZELLIKLER:
***Özgün UFSD teknolojisi ile, sabit diskinizde herhangi bir bölümü gözden geçirebilektedir.
***Hacim gezgini araci, herhangi bir dosya degismesini, kopya dosyalari ve klasörleri, gizli ve adsiz bölmeleri inceleyebilmektedir.
***Yazilim, yeni-yeniden sekillendirme teknolojiyle, NTFS isletim sisteminde [rebooting] Windows olmadan bölme yapmak imkani saglamaktadir.
***Özgün akilli bölme teknolojisi ile, hemen hemen tüm hard diski bölmek için, verinin tek bir baytini bile kaybetmeden operasyonlarla bölmektedir.
***Yenilikçi BTE teknolojisi ile, görünüm modunu degistirmeden sabit disklere biçim vermektedir.
***Yazilim, sistem bölmesiyle operasyon yapmak için disket veya cd'den bilgisayari kurmak zorunda birakmamaktadir.
***Bölme yönetmeni, windows algoritmalari ile uyumlu olan kendi algoritmalarini kullanmaktadir.
***Yazilim, isletim sisteminden tamamen izole edilir ve ayri ayri çalisabilir.
***Çabuk kopya modu, varsayilan olarak kullanilmaktadir. Bu mod yaziliminda, kopya edilecek sektörler, veri saklama sektörleri ön plandadir.
***Kötü kopya modu, kullanilmamis olan ve kaynak bölme/sabit diskin tüm sektörlerini kopya edebilmektedir. Bu mod, kullaniciya bölme-bounded yazilimla, bölme/sabit diskleri kopya etmek için yararlidir. Yazilimlari kopya edebilmekte veya herhangi bir dosya sisteminin bölünmesini saglayabilmektedir.
***Fonksiyonu yeniden sekillendirmeye müsaittir. Bölme durumunda hedef bölmesi büyüklügünü degistirebilirsiniz.
***Sabit disk bölme büyüklüklerinin degisimi, hedef sabit disk büyüklügüne göre mümkündür.
***Sabit diskte olusan kötü alanlari izole edebilme veya onarabilme yetenegine sahiptir. Ancak bu onarma % 100 anlamda olmamaktadir. Kötü alanlari izole ederek sabit diskin verimli ve yüksek kapasite ile kullanilmasina olanak saglamaktadir.

Not: SeaiL girmenize ya da crackLemenize gerek yoktur. KendiLiğinden crackLidir program kurun ve kuLLanın. Vista işLetim sisteminde de çaLışabiLmektedir.
Paragon Partition Manager 8.5 ProfessionaL [Vista UyumLu] FULL 2dvxxu
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/118108272/Paragon_Partition_Manager_8.5_ProfessionaL__Vista_UyumLu__FULL_TURK.rar
Detaylı Mesaj Bilgileri
Mesaj No: 545
Mesajın Ana Konusu:Paragon Partition Manager 8.5 ProfessionaL [Vista UyumLu] FULL
Gönderilme Tarihi:Cuma Ara. 12 2008, 13:11
Bu Mesajı Şikayet Et:
esti Kullanıcısının İmzası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası
FORUMUMUZDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR
1 - Arama Yapmadan Konu Açmayın.
2 - Mesaj Yazarken Başlıklar Konularla Alakalı Olmalır.
3 - Konularımızı Alakalı Başlıklar Altında Açalım.
4 - Aynı Konuya Ard Arda Mesaj Atmayın(flood Yapmayın)
5 - Bu Kurullara Uymamakta Israr Edenler Siteden Belirli Bir Süreliğine Yada Tamamen Uzaklaştırılır.