Cennet Gibi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Cennet Forum Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Ara. 16 2010, 09:56
Paz Tem. 04 2010, 00:56
Paz Haz. 27 2010, 03:20
Paz Mart 07 2010, 14:44
Çarş. Kas. 04 2009, 22:00
C.tesi Eyl. 26 2009, 23:54
C.tesi Eyl. 19 2009, 19:39
Paz Ağus. 16 2009, 18:53
Cuma Tem. 31 2009, 17:26
Salı Tem. 21 2009, 11:17

Konu Başlığı
en güzel kapak nickleri ...
Konun Puanı
Nerdeyim?Cennet Gibi Forum :: Msn :: Msn Nickleri
Gözle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
esti
Web-Admin
Web-Admin
1 2
3 4

Üye Bilgileri Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 280 Nerden : gelcenmi İş/Hobiler : ögrenci Lakap : yok
en güzel kapak nickleri ... Vide
MesajKonu: en güzel kapak nickleri ... en güzel kapak nickleri ... EmptyÇarş. Ekim 29 2008, 16:34

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

Yokuşu Ben CıkTım YoL şeniN oLşun, ZehiRi Ben IctiM şu şenin oLşun Bi tAne BuLmuşşun HayıRLı oLşun Bi tAne dE Ben BuLdum HaBeRiN oLsun!!

BuDa SaNa KaPaK OlSuN IyI OtUrTtUm HeLaL OlSuN TiPiN YokKı ŞeKlİn OlSuN HaDi CaNıM İkİLe YoLuN AçIk OlSuN!!

Şak Şak Şak aLkışLıorum bak seni ! Kendinden soğuttun beni !! (h5)(h5)(h5) İstediğin bu muydu,söyLe ! Başın Göğe Erdi mi ?!?(h5)

g£c£md£ £fkAr, kAfAmdA £srar, iCimde Israr, yüzümd£ Inan haSar Inan gönLüm hAzAr yAni BöyLe piSkOpAt yAzAr BöyLe yAzAr...

Kopucaksa Kopsun Bu İp Bitecekse Bitsin ... Beni Sevmeyen Varsa S.kt.r Olup GİTSİN ..

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєтіşтіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝіşтіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІіşтіЯ...

єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт...
Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar ........mışım...!
кιмιℓєяι ναя∂ιя αşкιη єη уü¢єѕιηє ℓαуιктιя кιмιℓєяι∂є ναя∂ιя кι αşкιη єη уü¢єѕιηι νєяѕєη∂є αşşαℓιктιя...

'Kız MiLLeti Neyden HoşLanIr ? Hem PiSkopaT OLcan Hem BiLqiLi. TaktInmI KoLuna YakIşacak. Kodunmu Duvara YapIşacak. Kız MiLLetinin Sözünü DinLeyecen AmA Yerine QetirmeyeCen. RomanTik OLcan Mum IşInda TokaTLIyaCaN.!'

Ben 'SeN SeN' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLum,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!(H)

Koptuğu Yerde Bırak !! Bu masaL böyLe bitsin.. Bir zaman HER ŞEYİMDİN !! Artıq hiçbir şeyimsin.......

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre Bünyemde..Sen koca Bir HİÇ oldun Ben'de, €ttiğin T€K cümle ile..!
Detaylı Mesaj Bilgileri
Mesaj No: 142
Mesajın Ana Konusu:en güzel kapak nickleri ...
Gönderilme Tarihi:Çarş. Ekim 29 2008, 16:34
Bu Mesajı Şikayet Et:
esti Kullanıcısının İmzası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası
FORUMUMUZDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR
1 - Arama Yapmadan Konu Açmayın.
2 - Mesaj Yazarken Başlıklar Konularla Alakalı Olmalır.
3 - Konularımızı Alakalı Başlıklar Altında Açalım.
4 - Aynı Konuya Ard Arda Mesaj Atmayın(flood Yapmayın)
5 - Bu Kurullara Uymamakta Israr Edenler Siteden Belirli Bir Süreliğine Yada Tamamen Uzaklaştırılır.